Pomagamy poszkodowanym już od 16 lat!

Zawsze po Twojej stronie

Rada Nadzorcza

Paweł Filipiak ? Przewodniczący Rady Nadzorczej

Ur. 2 lipca 1966 r.

Adres miejsca pracy: Kancelaria Radców Prawnych Pentagram s.c., ul. Chojnowska, 59-220 Legnica.

Wykształcenie ? ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. W 1994 roku uzyskał uprawnienia radcy prawnego ? wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Wałbrzychu.

Przebieg kariery zawodowej Pawła Filipiaka:

Od września 1994 r prowadzi działalność gospodarczą w zakresie świadczenia pomocy prawnej w formie Kancelarii Radców Prawnych Pentagram s.c. z siedzibą w Legnicy, która specjalizuje się w obsłudze prawnej przedsiębiorców.

1991 ? 1993
Prokuratura Rejonowa w Legnicy.

Paweł Filipiak pełni następujące funkcje w organach spółek kapitałowych:

Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej ? Przedsiębiorstwo Robót Górniczo?Montażowych Polkowice Sp. z o.o.,
członek Rady Nadzorczej Hawe SA
Oprócz wyżej wymienionych Paweł Filipiak nie pełni i nie pełnił w ciągu ostatnich 5 lat funkcji w organach spółek osobowych i kapitałowych.

Paweł Filipiak nie jest i nie był w okresie ostatnich 5 lat wspólnikiem (rozumianym również jako akcjonariusz) spółek osobowych i kapitałowych, z zastrzeżeniem funkcji wspólnika w Kancelarii Radców Prawnych Pentagram s.c. z siedzibą w Legnicy.

Według złożonego oświadczenia Paweł Filipiak:

prowadzi inną działalność wykonywaną poza Europejskim Centrum Odszkodowań SA, która nie jest działalnością konkurencyjną wobec Europejskiego Centrum Odszkodowań SA

Pan Paweł Filipiak  nie spełnia kryterium niezależności od Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu ze Spółką.

 

Maciej Skomorowski – Wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej

Ur. 1 lutego 1969 r.

Pan Maciej Skomorowski posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie zawodowe w branżach: maklerskiej, doradztwa biznesowego, funduszy kapitałowych oraz w branży odszkodowawczej.
W tym jako manager projektów, współzałożyciel Europejskiego Centrum Odszkodowań i Prezes Zarządu Spółek Zagranicznych.

Kompetencje organizacyjne, analityczne oraz wiedza i szerokie spektrum praktyki zawodowej z pewnością wzmocnią kompetencje Rady Nadzorczej EUCO S.A.

Pan Maciej Skomorowski nie spełnia kryterium niezależności od Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu ze Spółką.

 

Joanna Smereczańska-Smulczyk ? członek Rady Nadzorczej

Ur. 13 grudnia 1974 r.

Adres miejsca pracy: Kancelaria Radców Prawnych EuCO ? Joanna Smereczańska-Smulczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa, ul. Św. M. Kolbe 18, 59-220 Legnica.

Wykształcenie: w 1999 r. ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. W 2008 r. została wpisana na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Uczestniczka szkoleń z zakresu umów gospodarczych w obrocie międzynarodowym oraz szkoleń związanych z doskonaleniem zawodowym.

Przebieg kariery zawodowej Joanny Smereczańskiej?Smulczyk:

2009 ? nadal
Kancelaria Radców Prawnych EuCO ? Joanna Smereczańska-Smulczyk i Wspólnicy Spółka komandytowa ? dyrektor Kancelarii, komplementariusz,

2004 ? 2008
KGHM Polska Miedź S.A. Oddział Huta Miedzi Legnica ? starszy specjalista ds. prawnych, radca prawny,

2001 ? 2004
Kancelaria Adwokacka adw. Zbigniew Król ? asystent referenta prawnego, prawnik.

Oprócz wyżej wymienionych Joanna Smereczańska?Smulczyk nie jest i nie była w ciągu ostatnich pięciu lat wspólnikiem (rozumianym również jako akcjonariusz) w spółkach kapitałowych i osobowych, z zastrzeżeniem, iż osoba blisko związana z członkiem Rady Nadzorczej posiada 3.000 akcji Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. oraz nie pełni i nie pełniła w okresie ostatnich pięciu lat funkcji w organach spółek osobowych i kapitałowych.

Według złożonego oświadczenia Joanna Smereczańska-Smulczyk:

Nie prowadzi innej działalności wykonywanej poza Europejskim Centrum Odszkodowań S.A., która jest działalnością konkurencyjną wobec Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

Pani Joanna Smereczańska-Smulczyk nie spełnia kryterium niezależności od Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu ze Spółką.

 

Lucjan Chreściak ? członek Rady Nadzorczej

Ur. 26 lutego 1960 r.

Adres miejsca pracy: Indywidualna Kancelaria Radców Prawnych, ul. Andersa 31, 59-220 Legnica

Wykształcenie: w 1993 r. ukończył prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego.  W 2005 r. został wpisany na listę radców prawnych w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Wałbrzychu. Uczestnik szkoleń z zakresu prawa gospodarczego, prawa upadłościowego i naprawczego oraz prawa restrukturyzacyjnego, jak również z zakresu ubezpieczeń.

Przebieg kariery zawodowej Lucjana Chreściak:

Od 2005 r. prowadzi indywidualną Kancelarię Radcy Prawnego z siedzibą w Legnicy

1999 ? 2006

Kancelaria Adwokacka adw. Zbigniew Król – prawnik

1997 ? 1999

Polskie Koleje Państwowe ? Komendant Rejonowy Straży Ochrony Kolei

1995 ? 1997

Prokuratura Rejonowa w Legnicy ? Asesor

1984 ? 1995

Polskie Koleje Państwowe ? Komendant Rejonowy Straży Ochrony Kolei

Lucjan Chreściak świadczy usługi na podstawie umów zlecenia podmiotom gospodarczym w tym między innymi obsługę prawną spółek KGHM S.A., Pol ?Miedź Trans, PKP CARGO S.A., Koleje Dolnośląskie Sp. z o.o., CM Legnica Sp. z o.o., MKS ? BUD Sp. z o.o., Ol-Trans Sp. z o.o.

Lucjan Chreściak w latach 2003 ? 2007 pełnił funkcję Prezesa Zarządu w Katowickim Centrum Business?u Sp. z o.o. z siedzibą w Katowicach.

Oprócz wyżej wymienionych, Lucjan Chreściak nie jest i nie był w ciągu ostatnich pięciu lat wspólnikiem (rozumianym również jako akcjonariusz) w spółkach kapitałowych i osobowych oraz nie pełni i nie pełnił       w okresie ostatnich pięciu lat funkcji w organach spółek osobowych i kapitałowych.

Według złożonego oświadczenia Lucjan Chreściak:

  • prowadzi inną działalność wykonywaną poza Europejskim Centrum Odszkodowań S.A., która nie jest działalnością konkurencyjną wobec Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A.

Pan Lucjan Chreściak nie spełnia kryterium niezależności od Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu ze Spółką.

 

Anna Łysyganicz ? członek Rady Nadzorczej

Od 2009 pracuje w Gates Polska na stanowisku Starszy Analityk Finansowy/Analityk Kosztów. Pełni również funkcję Audytora wewnętrznego SOX na obszar europejski. Doświadczenie zawodowe zdobywała w obszarze finanse, rachunkowość i zarządzanie. W latach 2007-2008 była Kontrolerem Biznesu/Kierownikiem Projektów IT w Fabryce Grzejników ?Brugman?. W latach 2002-2007 pracowała na stanowisku Kontroler Finansowy/Kontroler Zarządzania w Faurecji Legnica. W latach 1995-2002 pracowała w Zakładach Mechanicznych Legmet-KGHM Polska Miedź S.A. na stanowisku Pełnomocnik ds. Finansowych/Główny Specjalista ds. Kontrolingu Produktowego/Specjalista ds.Ekonomiczno-Finansowych. W latach 1994/1995 była Specjalistą ds. Sprzedaży w Zakładach Skórzanych Eljot. W latach 1993-1994 pracowała w Urzędzie Pracy jako Lider Klubu Pracy.

Pani Anna Łysyganicz ukończyła studia na kierunku zarządzanie biznesem w Wyższej Szkole Zarządzania The Polish Open University w Warszawie, oddział Thames Valley University w Londynie. Uzyskała tytuł BBA i MBA. Jest także absolwentką studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, na kierunku Accounting and Financial Management.

Pani Anna Łysyganicz brała udział w licznych kursach i szkoleniach z zakresu controllingu, finansów, księgowości i zarządzania.

Pani Anna Łysyganicz spełnia kryterium niezależności od Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu ze Spółką.

Anna Frankiewicz ? członek Rady Nadzorczej

Od 2010 pracuje na stanowisku Dyrektora działu maszyn i części w spółce Osadkowski-Cebulski Sp. z o.o. 19 letnie doświadczenie zawodowe zdobywała pracując na stanowiskach kierowniczych w międzynarodowych i polskich firmach produkcyjnych oraz handlowych. Posiada praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania sprzedażą i produkcją, a także w zakresie finansów. W swojej karierze zawodowej pracowała w latach 2002-2005 i 2006-2010 jako kierownik działu logistyki i zakupów w spółce Patelec Elpena Sp. z o.o. w Legnicy, a także 2 lata na stanowisku zastępcy kierownika działu logistyki w Fabryce Osi Napędowych S.A. w Radomsku. W latach 1998-2002 pełniła stanowisko PR Manager w Meritum Agencja Reklamowa & PR we Wrocławiu.

Pani Anna Frankiewicz ukończyła studia na Uniwersytecie Wrocławskim, na kierunku historia. Jest także absolwentką kilku kierunków studiów podyplomowych na kierunkach marketingu, zarządzania, zarządzania działem sprzedaży, produkcją i usługami. Posiada również dyplom MBA Wydziału Informatyki i Zarządzania na Politechnice Wrocławskiej.

Pani Anna Frankiewicz spełnia kryterium niezależności od Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu ze Spółką.

Agnieszka Papaj ? członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Wyższej Szkoły Pedagogicznej w Kielcach oraz studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Handlowej w Kielcach w zakresie Rachunkowość i Zarządzanie Finansami.
W 2002 ukończyła studia podyplomowe Zarządzanie w oświacie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Legnicy, a w 2010 studia podyplomowe w zakresie Psychologia biznesu w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Głogowie.

W latach 2000 do 2007 życie zawodowe związała z Państwową Wyższą Szkołą Zawodową w Legnicy.

Od 2007 roku związana z GK Europejskiego Centrum Odszkodowań na stanowisku Dyrektora ds. Administracyjnych.

Pani Agnieszka Papaj nie spełnia kryterium niezależności od Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A. i podmiotów pozostających w istotnym powiązaniu ze Spółką.