Pomagamy poszkodowanym już od 16 lat!

Zawsze po Twojej stronie

Zarząd

Krzysztof Lewandowski

Prezes Zarządu

Twórca Europejskiego Centrum Odszkodowań S.A., największej firmy odszkodowawczej w Europie Środkowo ? Wschodniej. Od 2004 roku pełni funkcję Prezesa Zarządu Spółki. Dokonał ekspansji Grupy Kapitałowej EuCO w Czechach, Słowacji, na Węgrzech i w Rumunii. W 2006 roku rozszerzył działalność Grupy o Kancelarię Radców Prawnych EuCO, która reprezentuje klientów w... postępowaniach sądowych. W 2010 roku z sukcesem wprowadził EuCO S.A. na rynek główny Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie. Członek Business Center Club oraz Klubu Polskiej Rady Biznesu. Wcześniej doświadczenie biznesowe zdobywał zarządzając m.in. spółką transportu drzewnego i siecią sklepów odzieżowych. W latach 1995-1997 pracował w Zakładach Mechanicznych Legmet - KGHM Polska Miedź S.A. Jest absolwentem The Polish Open University w Warszawie na kierunku zarządzanie biznesem.
Pokaż więcej

Jolanta Zendran

Wiceprezes Zarządu

Od 2013 roku pełni funkcję Wiceprezesa Zarządu EuCO S.A. Odpowiada za działalność operacyjną Grupy Kapitałowej EuCO. Ze Spółką związana od 2005 roku jako dyrektor finansowy, dyrektor zarządzający, prokurent oraz członek zarządu. W 2010 roku aktywnie uczestniczyła w procesie IPO, zakończonym wprowadzeniem EuCO S.A. na Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie.... W latach 2000-2004 była dyrektorem biura w spółce zarządzającej niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej na terenie całej Polski. Jest tłumaczem przysięgłym języka niemieckiego i absolwentem kursu na doradcę podatkowego. W 2014 roku rozpoczęła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku Accounting and Financial Management. Ukończyła Wydział Filologiczny Uniwersytetu Wrocławskiego oraz studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie w Kolegium Zarządzania i Finansów.
Pokaż więcej

Wojciech Piotrowski

Wiceprezes Zarządu


Pan Wojciech Piotrowski jest absolwentem Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. 
Swoją karierę rozwinął pracując w latach 1999 ? 2011dla Provident Polska S.A., piastując stanowiska dyrektorskie w obszarze zarządzania działalnością operacyjną i sprzedażą, kontroli wewnętrznej, bezpieczeństwa finansowego, odzyskiwania należności, zakupów, najmu powierzchni biurowej,  flotą samochodową. Odpowiadał za zarządzanie ogólnopolską strukturą menadżerów i przedstawicieli wymienionej... spółki. Zarządzał sprzedażą D2D, B2C,  także prowadził projekty sprzedażowe. Odpowiadał również za zarządzanie procesami zakupowymi, flotą samochodową, najmem powierzchni biurowych. Zarządzał Działem Odzyskiwania Należności, w skład którego wchodziło ponad 400 pracowników i ponad 1 mln obsługiwanych klientów. W latach  2012-2015 pan Wojciech Piotrowski pełnił funkcję Dyrektora Zarządzającego w Empik School, Empik School B2B, gdzie zarządzał największą w Polsce siecią szkół językowych. Następnie swoją karierę związał Wydawnictwem Szkolnym i Pedagogicznym, gdzie pełnił funkcję Dyrektora Rozwoju Biznesu z sukcesem przeprowadzając akwizycję szkół językowych Profi-Lingua. W chwili obecnej pełni funkcję Dyrektora Generalnego BNI Poland, międzynarodowej organizacji biznesowej zrzeszającej 3000 firm sektora MŚP w Polsce i ponad 300 tys. firm na całym świecie, oraz Dyrektora Generalnego Corporate Connections Polska, organizacji dla liderów biznesu- największych przedsiębiorców w Polsce i na świecie.

Pokaż więcej

Agata Rosa - Kołodziej

Dyrektor Finansowy, Członek Zarządu


Od 2012 roku członek zarządu odpowiedzialny za finanse. W Grupie Kapitałowej EuCO od 2010 roku jako dyrektor finansowy. Posiada certyfikat księgowy nadany przez Ministra Finansów. Ukończyła studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku rachunkowość i podatki oraz z zakresu międzynarodowych standardów rachunkowości, a... także Wyższej Szkole Bankowej we Wrocławiu na kierunku rachunkowość i controlling. Jest słuchaczem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu (Accounting and Financial Management). Wcześniej doświadczenie zawodowe zdobywała w w obszarze finansów i rachunkowości w Grupie Kapitałowej KGHM. Absolwentka The Polish Open University w Warszawie na kierunku zarządzanie biznesem.

Pokaż więcej