Pomagamy poszkodowanym już od 16 lat!

Zawsze po Twojej stronie

Opinie Klientów

Podziękowania. W imieniu naszym chcielibyśmy serdecznie podziękować za wynegocjowane dla nas odszkodowanie. (...)

Jolanta, Andrzej O.

Wspaniały list dziękczynny dla Agentów EuCO!
Nasi świetni współpracownicy, Państwo Urszula i Janusz Góreccy otrzymali wspaniały list dziękczynny od bardzo zadowolonej Klientki. Treść listu wklejamy poniżej. Dziękujemy Pani Liliannie za jej cudowne słowa i z całego serca gratulujemy PP. Góreckim!

Życzymy sobie aby wszyscy nasi Agenci potrafili w taki sam sposób służyć naszym Klientom!

?Bydgoszcz, 20.06.2018.

W związku z zakończeniem mojej sprawy z polisy OD, pragnę b. podziękować Waszej Firmie za sprawne, fachowe, uczciwe i szybkie załatwienie w/w odszkodowania. Pragnę też nadmienić, iż specjalna pochwała należy się Sz. P. Urszuli i Januszowi Góreckim, którzy z dużą empatią i zaangażowaniem zajmowali się moją sprawą. Jestem osobą zupełnie samotną (wszyscy bliscy zmarli) na emeryturze, bez samochodu i jakichkolwiek oszczędności. W/wymienieni ponad rok zawozili mnie do lekarzy i na rehabilitację swoim samochodem, nie biorąc nic w zamian, pomimo, iż proponowałam gratyfikację za ową bezinteresowną pomoc. Dlatego w tej formie wyrażam im wdzięczność za dobro, którym dzielili się przez swą pracę zawodową. Muszę szczerze przyznać, iż wiele dobra się dzieje przez działalność Waszej firmy, m. innymi poprzez takich pracowników jak w/w. O ile trudniej byłoby ludziom załatwić sprawy odszkodowań, gdyby nie konkretna, codzienna pomoc udzielana poszkodowanym osobom, którzy samo nie poradziliby sobie w tym ?gąszczu? różnorodnych paragrafów i przepisów prawnych. Ci (jak Wasza firma) którzy pomagają tym, którzy sobie nie radzą w naszej trudnej rzeczywistości, też potrzebują wsparcia, dobrego słowa i wdzięczności. Bez uznania Dyrekcji, a także pochwały, Wasi pracownicy mogliby się zniechęcić, rozczarować, pomyśleć, że nie warto być dobrymi ludźmi. Stąd mój pomysł, aby napisać owe podziękowanie dla Waszych pracowników takich jak p. Janusz Górecki z małżonką i inni z Centrali w Legnicy.

W/w są przykładem rzetelnej, fachowej, pełnej poświęcenia pracy. Pan Janusz Górecki jest dobrze zorganizowany, logiczny, odważny i kreatywny. Pani Urszula zaś ma ogromne serce do ludzi, jest bardzo ciepłą, kobiecą i mądrą osobą. Jednym słowem obydwoje to lojalni, rzetelni, pracowici i uczciwi ludzie. Będę polecała Waszą firmę (już to czynię) wszystkim potrzebującym pomocy uczciwej i kompetentnej firmy odszkodowawczej.

Raz jeszcze na Wasze ręce składam podziękowanie za konkretną, profesjonalną i niezwykle empatyczną pomoc udzielaną osobom poszkodowanym np. w wypadkach samochodowych. Sądzę, iż Ci, którzy tworzą miejsca pracy, którzy zawsze są otoczeni wianuszkiem potrzebujących; Ci ?silniejsi? też potrzebują wsparcia, dobrego słowa ?wdzięczności?. Stąd pomysł wysłania owego listu dziękczynnego: za okazane mi serce i dobroć ? dla Waszej firmy- poprzez takich ofiarnych, bezinteresownych i b.fachowych pracowników jak p.p. Urszula i Janusz Góreccy.

                                                                       Z wyrazami wdzięczności

                                                                       L.P.?

 

 

 

 

Podziękowania dla Dyrektora Bogdana Pastuszko.

Podziękowania od Klientki, dla której zdobyliśmy dodatkowe 140 tys. zł.
Poniższe słowa uznania otrzymaliśmy od naszej Klientki, Pani Zdzisławy C. z Blachowni. Jej sprawę przejęliśmy po innym pełnomocniku, który uzyskał dla niej kwotę 60 tys. zł, a my dodatkowo uzyskaliśmy prawie 140 tys. zł. Jesteśmy z tego dumni i cieszymy się, wraz z Panią Zdzisławą, że mogliśmy pomóc kolejnej poszkodowanej osobie.

"Słowa uznania i podziękowania dla wszystkich osób które przyczyniły się do uzyskania odszkodowania po wypadku samochodowym, w którym straciłam bliskich i sama poniosłam wielonarządowe obrażenia: Pani Justynie Piórkowskiej, Albinie Leśniewskiej, Renacie Krawczyk i Panu Grzegorzowi Pawlikowi który był w ciągłym kontakcie ze mną i informował na bieżąco o negocjacjach z ubezpieczycielem. Szczególnie wielkie podziękowania kieruje dla Pani Ireny Kisiel która jest świetnym doradcą i od początku do końca pilotowała proces odszkodowawczy. Jest to agent godny polecenia. Polecać będę również wasza firmę gdyż wywiązała się całkowicie z umowy."

Panie Marcinie i Pani Anno, jesteście świetni. Moja 6 letnia córka widząc jak jestem zadowolona z Waszej pracy powiedziała, że jak będzie duża to też chce być agentem EuCO. 🙂 Jeszcze raz bardzo dziękuję wszystkim tym, którzy przyczynili się do spowodowania wypłaty przez ubezpieczyciela tak znacznej sumy odszkodowania.

Barbara N. Kalisz

Serdecznie chciałabym podziękować pracownikom Firmy Europejskie Centrum Odszkodowań z Legnicy za pomoc oraz zaangażowanie się w sprawie odszkodowania po wypadku samochodowym. Szczególnie chciałabym podziękować P.Żbikowi wraz z małżonką którzy wkładają w prace całe serce, jak również wspierają rozmową oraz wyrozumiałością, bardzo rzadko można spotkać w tych czasach tak oddanych pracy ludzi którzy rozumieją oraz przeżywają tragedię która nas spotkała. Poświęcają wiele swojego prywatnego czasu na spotkania a także rozmowy z nami. Są to ludzie pełni zaufania na których można polegać.
Serdeczne pozdrowienia dla całego zespołu EuCO przesyła

Aneta Muszyńska z rodziną

Dziękujemy i gratulujemy skuteczności działania Dyrektorowi Generalnemu EuCO, Panu Adamowi Juniszewskiemu. To fantastyczne, że możemy współpracować z takimi ludźmi!
Dziękuję za solidne i szybkie załatwienie mojej sprawy. Z okazji Świąt Bożego Narodzenia wszystkiego najlepszego życzy

Alicja P.

Dzięki Państwa staraniom otrzymałam należne pieniądze. Dziękuję za poświęcony czas i profesjonalne podejście do sprawy.

Monika S. z Wrocławia

Gdy trudno wyrazić swoją wdzięczność a wszystkie, nawet te największe słowa wydają się nieodpowiednie, wystarczy powiedzieć: Dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy, za miłe i serdeczne rozmowy telefoniczne, za wszystko to co otrzymałam od Was Państwo.

Z poważaniem. Halina M.

Chciałem serdecznie podziękować za trud Państwa Pracowników włożony w moją sprawę. Pieniądze z odszkodowania pomogły mi wrócić do normalnego życia. Największe podziękowanie należą się agentowi ? Panu Sławkowi, który pilotował moją sprawę.

Antoni M., Poznań

Dziękuję za profesjonalne podejście do moje sprawy i bardzo dobry kontakt.

Pozdrawiam Łukasz

Wypadki zdarzają się w najmniej oczekiwanym momencie. Państwa firmę polecił mi kolega. Teraz wiem, że współpraca z Państwem była najlepszą decyzją w moim ?drugim" życiu ? tym po wypadku. Warto walczyć o swoje! Bardzo dziękuję!
Jarek Z. Skierniewice
Ze spokojną głową mogę podziękować i pogratulować efektywność działania. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Wyrazy uznania dla zespołu.

Zbigniew W.

Nawet nie wiecie jak bardzo mi pomogliście. Wiem, że moja sprawa nie była łatwa, ale daliście radę, za co serdecznie dziękuję!

Krzysztof D. Zamość

Szanowna Pani Renata S. Bardzo dziękuję Pani za zainteresowanie i prowadzenie mojej sprawy i doprowadzenie jej do końca. Jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Wdzięczna Irena M. T.

Byłam mile zaskoczona kwotą jaką wywalczyło dla mnie EuCO. To się nazwa fachowa obsługa! Bardzo dziękuję i pozdrawiam!

Agnieszka O. Włocławek

Dla EUCO. Wysłane przykłady mojej poezji i malarstwa niech będą wyrazem mojego podziękowania dla Państwa za dotychczasową pomoc jaką otrzymałam. Serdecznie dziękuję.

Sabina B. S.

Chciałbym serdecznie podziękować całemu zespołowi EuCO za pomoc w uzyskaniu od ubezpieczyciela zaskakująco wysokiego odszkodowania.

Zbyszek K. Warszawa

Jestem zobowiązana do podziękowania całemu zespołowi Firmy EUCO za pozytywne załatwienie odszkodowania z tytułu mojego uszczerbku na zdrowiu (złamanie ręki). Z wyrazami szacunku zadowolonej petentki.

Anna W.

Dziękuję, gorąco pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów w walce z nieuczciwymi ubezpieczycielami.

Sylwia Sz. Łódź

Bardzo dziękuję za pozytywne załatwienie sprawy i za miłą współpracę

Robert P.

(...) Dziwi mnie to, że wiele osób nie próbuje odzyskać odpowiedniego odszkodowania. Jak można nie walczyć o własne pieniądze? Bardzo, ale to bardzo dziękuję za pomoc.

Marek D. Toruń

Serdecznie pragnę podziękować wszystkim pracownikom a w szczególności osobom, które w moim imieniu prowadzili sprawę o odszkodowanie dotyczące wypadku z dn, xx (zadośćuczynienie). Dziękuję za trud jaki włożyli pracownicy, który przyniósł mi korzyści.
Państwa praca pomaga ludziom w trudnych dla nich chwilach. Bardzo dziękuję za cierpliwość, sympatyczną obsługę i oczywiście uzyskaną sumę zadośćuczynienia.

Tadeusz Ś. Tomaszów Maz.

(...) to fantastycznie, (...) mogę tym samym sprawić, że ktoś też zje porządną kolację na wigilię... i nie tylko... aż się wzruszyłam 🙂 dziękuję. Jeszcze raz wszystkiego dobrego.

Beata H.

(...)Człowiek całe życie się uczy. Uzyskane pieniądze umożliwiły mi przekwalifikowanie się. Teraz mam lepszą i bardziej bezpieczną pracę. Gdyby nie pomoc Europejskiego Centrum Odszkodowań, to prawdopodobnie byłbym dziś bezrobotny. Wasza praca jest więcej warta niż Wam się wydaje. Dziękuję.

Pozdrawiam
Roman K. Katowice

Pracownicy EuCO mają ludzkie odruchy, co w dzisiejszych czasach rzadko się zdarza. Rozumieją problemy zwykłego człowieka i starają się każdemu pomóc tak jak potrafią najlepiej. Nawet najmniejsze odszkodowanie może podreperować budżet rodzinny, a tym samym zminimalizować skutki traumatycznych przeżyć. Moja wdzięczność jest ogromna. Dziękuję wszystkim tym, którzy byli zaangażowani w pozytywne rozstrzygnięcie mojej sprawy.

Paweł Cz. Stalowa Wola

Doceniam firmy, które nastawione są nie na zysk, ale na pomoc ludziom, którzy potrzebują wsparcia. Jeszcze dwa lata temu nie widziałem sensu życia. W wypadku straciłem obydwie nogi i dla mnie był to koniec świata. Dziś jestem szczęśliwym mężem i ojcem, dzięki czemu są takie dni (a nawet tygodnie!), w których zapominam, że jestem niepełnosprawny. Jesteście WIELCY!

Mikołaj S. Warszawa

Chciałabym podziękować firmie EUCO za rzetelne prowadzenie mojej sprawy związanej z wypadkiem komunikacyjnym z dnia 02.05.2018.

W szczególności chciałabym podziękować Panu Szymonowi Nowackiemu, który w sposób szczególnie sumienny prowadził moją sprawę.

Z czystym sumieniem poleciłabym Waszą firmę znajomym, gdyby zaistniała kiedyś taka potrzeba.

Z poważaniem Ewa K., Poznań

Kolejne podziękowania dla naszych Współpracowników.
Z wielką przyjemnością dzielimy się z Wami kolejnymi podziękowaniami skierowanymi do naszych Współpracowników: Elżbiety Kasprzyckiej i Jerzego Jugowca. My również dołączamy do podziękowań i gratulujemy tego wyróżnienia.
Podziękowania


Dotarły do nas kolejne piękne podziękowania:
"W imieniu męża i swoim bardzo dziękuję, że Państwo doprowadziliście do końca sprawę odszkodowania za śmierć naszej córki. Pieniądze, które otrzymaliśmy bardzo nam się przydadzą bo jesteśmy w starszym wieku. Jeszcze raz bardzo, bardzo dziękuję. Z poważaniem MB C."

Kolejne podziękowania dla naszych Współpracowników.
Na nasze ręce wpłynęły kolejne podziękowania od zadowolonej Klientki EuCO skierowane  pod adresem Barbary Parchomiuk i Michała Suchockiego. Serdecznie im gratulujemy i cieszymy się, że możemy współpracować z tak rzetelnymi specjalistami!

 

W dniu 1.10.2018. nasza koleżanka Agnieszka Kwiatkowska otrzymała przepiękne podziękowania od swojej zadowolonej Klientki, Pani Anny. Publikujemy treść tych podziękowań za zgodą Autorki. Bardzo dziękujemy Pani Annie za wszystkie słowa uznania. Każdego dnia dążymy do tego aby utrzymać najwyższy standard obsługi i relacji z naszymi Klientami. Jesteśmy dumni kiedy wraca to do nas w formie tak pięknych podziękowań i szczęśliwi, że osoby takie jak Agnieszka są członkami naszej Załogi.

 

 

Kolejne podziękowania wpłynęły na naszą pocztę. Gratulujemy Bogdanowi Pastuszko!

Piękne podziękowania dla Agenta EuCO Sebastiana Sobczyńskiego

Otrzymaliśmy kolejne piękne podziękowania od zadowolonej Klientki. Tym razem adresatem jest nasz Agent Sebastian Sobczyński, któremu serdecznie gratulujemy i z całego serca dziękujemy oddanej pracy!

Na nasze ręce wpłynęło pismo z pięknymi podziękowaniami pod adresem naszych Współpracowników Bożeny Maceńko i Grzegorza Pawlika. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z osobami o tak wysokim standardzie obsługi i tak bardzo oddanych swoim Klientom! Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie za wyrażenie swojej opinii.

 

"Serdecznie Dziękuję

Pragnę z całego serca podziękować Państwu, a szczególnie Pani Bożenie Maceńko oraz Panu Grzegorzowi Pawlikowi za podanie pomocnej dłoni w trudnej dla mnie sytuacji życiowej. Bardzo dziękuję za Państwa pomoc i okazane wsparcie.

Wyrażam ogromną wdzięczność wszystkim z Państwa, którzy nie tylko udzielili mi konkretnej i fachowej pomocy przy uzyskaniu odszkodowania ale również okazali serce i troskę.

Zaangażowanie z Państwa strony sprawiło, że jestem w pełni usatysfakcjonowana z wysokości otrzymanej rekompensaty.

Jestem Państwu wdzięczna i zadowolona oraz szczęśliwa ze wspólnej współpracy z Państwa Instytucją.

Z wyrazami szacunku

Magdalena S."

Na nasze ręce wpłynęło kolejne pismo z pięknymi podziękowaniami pod adresem naszych Współpracowników Bogdana Pastuszko i Karoliny Grabowskiej. Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z osobami o tak wysokim standardzie obsługi i tak bardzo oddanych swoim Klientom! Bardzo dziękujemy Pani Magdalenie za wyrażenie swojej opinii.

 

Dzień dobry.

Pragnę złożyć serdeczne podziękowania Agentom Firmy EuCO S.A za
zaopiekowanie się moją osobą po wypadku i zajęciem się moja sprawą.

Pragnę przekazać wyrazy wdzięczności Panu Bogdanowi Pastuszko i Pani
Karolinie Grabowskiej za zaangażowanie w moja sprawę, cenne wskazówki, a
także za cierpliwość i profesjonalizm w prowadzeniu sprawy.

Dzięki współpracy z Państwem udało się osiągnąć zamierzony cel.

Wraz ze słowami uznania życzę dalszego rozwoju, wielu sukcesów i osiągnięć.

Pozdrawiam,

Joanna N.

Niezwykłe podziękowania dla Współpracowników EuCO

Kilka dni temu otrzymaliśmy niezwykłe podziękowania od naszego Klienta, P. Bogdana Huflejta (imię i nazwisko publikujemy za jego zgodą) skierowane pod adresem naszej koleżanki z Departamentu Obsługi Szkód Eweliny Kopij oraz mecenasa Lucjana Chreściaka z Kancelarii Radców Prawnych EuCO. Nie są to pierwsze podziękowania jakie otrzymali nasi Współpracownicy ale są one wyjątkowe pod względem formy i treści. Gratulujemy i dziękujemy za wybitną jakość wykonywanej przez nich pracy!

Bardzo dziękujemy Panu Bogdanowi za wyrażenie swojej opinii w tak niebanalny sposób! Jesteśmy pod wrażeniem Pańskiej 46 letniej służby w charakterze krwiodawcy i ilości oddanej przez Pana krwi, która z pewnością pomogła uratować życie wielu ludziom. Cieszymy się, że mogliśmy wspierać tak szlachetnego człowieka. Pańskie podziękowania utwierdzają nas w poczuciu pewności, że nasza misja i zaangażowanie w niesienie pomocy Poszkodowanym są słuszne i cenne.